Šící dílna výroba a oprava oblečení a doplňků

Ušijeme Vám dle Vašeho přání z vámi donesených látek, malá nabídka je i u nás na prodejně.

Opravujeme oblečení všeho druhu, máme i speciální stroj na kůži = kožené věci pro nás nejsou problém.

Opravujeme i věci (záclony, závěsy, tašky, batohy .. ) vše je na domluvě. Nevíte, zda by šla Vaše oblíbená věc opravit? Přineste, koukneme a určitě něco vymyslíme.

Orientační ceny oprav: výměna zipu u kalhot 90Kč, jednoduché zkrácení kalhot 60Kč, výměna zipu u bundy od 160Kč. Cena je odvislá od hodinové sazby 120Kč/hod.

Termín opravy: zhruba 14dní, pokud pospícháte, většinou není problém ... ovšem, na počkání NE (se budete smát, ale už se nám stalo, že si zákazníci mysleli, že si sednou do dílny a mi jim věc opravíme hned) - to doopravdy nejde.

O zhotovení opravy budete informování sms zprávou z tel.čísla 777 273 235, vč.ceny opravy a otevírací doby. 

Ta je PO, ST 14:00-17:00 ÚT,ČT 10:00-12:00 14:00-17:00 PÁ 10:00-12:00

Nejsme úschovna, nemůžeme Vaši věc uschovávat rok či dva. Prosíme vždy, abyste na sms zprávy reagovali (pokud si nemůžete věc vyzvednout) a nebo přišli do prodejny, pokud se stane, že věc nelze opravit dle dohody. 

Prosíme o vyzvednutí do 1 měsíce od obdržení sms zprávy, že je zakázka připravena k vyzvednutí. Po uplynutí 2 měsíců úložné doby je odevzdána taková věc (opravená či neopravená) na charitu bez náhrady. Poplatek za úložnou dobu je 20Kč/týden. Úložní doba počíná běžet měsíc od obdržení sms zprávy oznamující, že věc je připravena k vyzvednutí, či sms zprávy s žádostí o dostavení se do prodejny.

Je třeba si vždy promyslet, zda se Vám vyplatí si danou věc nechat u nás opravit.